DANIŞMA HATTI: 0850 304 4 604

 
 
 
SORU / CEVAP

Merhabalar,

Telefon ile veya online olarak görüşme imkanını bulamadığınız zaman veya sorularınızın yanıtını kolayca bulmak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz bir kaynak olması amacı ile Soru / Cevap bölümümüz oluşturulmuştur.  Burada yer alan soru ve cevaplarda kalite standartları gereği gizlilik ilkesi göz önünde bulundurularak kesinlikle kişisel bilgileriniz yer almamakta, sadece sorularınız ve cevapları görüntülenmektedir. Bu sayede dilediğiniz her konuda gönül rahatlığı ile soru sorabilir ve cevabını mümkün olan en kısa sürede alabilirsiniz.

Aradığınız cevabı aşağıda bulamıyorsanız ve siz de uzmanlarımıza yeni bir soru sormak istiyorsanız aşağıdaki "Soru Sor" butonunu tıklayabilirsiniz.

 

Soru Sor

Burada yer alan yorumlar kullanıcıların kendilerine ait özgün yorumlarıdır. Ürün kişiden kişiye ve metabolizmaya göre farklılık gösterebilir


Konu: Diyet

Soru: Hocam iyi günler diliyorum. Ben 44 yaşında ve 110 kiloyum. Gençliğimde ve çocukluğumda çok zayıftım aslında. Hatta gençliğimde kilo almak istiyor fakat bir türlü alamıyordum. Evlenmeden evvel 70 kil civarındaydım evlendikten sora kilo almaya başladım. Bir türlü durduramadım kilo almayı. Bazen 105e düşüyorum ama bazen de 115 oluyorum ama hep bu aralıkta. kelepçe taktırmak istedim ama yakınların iyi bir şey değilmiş dediler. Siz bu konuda ne düşünüyrsunuz ev bana nasıl yardımcı olursunuz. İyi günler diliyorum

Cevap: Merhabalar. Ne yazık ki toplumumuzda insanlar, evlilik sonrası kadın ve erkekler yaşamlarındaki düzenin bozulması ve çoğunlukla da monotonlaşarak eve kapanmaları, buna bağlı olarak gıda tüketimini artırmaları sonucu kilo almaya meğillidir. Sözettiğiniz kelepçe genelde tıbben güvenli sayılmayan bir yöntemdir. Nerede yapıldığı ve nasıl yapıldığı çok önemlidir çünkü çok hassas bir konudur. Her kişiye uygulanamaz. bunun uygunluğunun ölçülmesi gerekir.  Ayrıca yöntem olarak da sağlıklı olduğunu düşünmüyoruz çünkü takılan kelepçe ile mide kapasitesi düşürülerek çalışmaktadır. Dolayısı ile siz daha az yiyerek karnınızı doyurabiliyorsunuz ancak o kelpçe ömür boyu midenizde kalmıyor. Kelepçenin çıkması ile siz yine eski beslenme alışkanlığınıza dönerek aynı kiloya kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu sebeple kalıcı bir çözüm değildir ve çok risklidir. Sizlere gerekirse terapi görerek beslenme alışkanlığınızı kontrol altına almanızı tavsiye ediyorum. Günlük hareket miktarınızı da artırmanız gerekiyor elbette. Bu konu ile ilgili olarak burayı tıklayarak ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler dileirm.


Konu: Erken Boşalma

Soru: yaş 31 erken boşalmam var ne yapmalıyım

Cevap: Merhabalar. Erken boşalma çok detaylı ve önemli bir konudur. Burada erken boşalma hakkında her şeyi anlatmamız mümkün olmadığından bu konuda "Erken Boşalma Nedir ve Nasıl Tedavi Edilir?" başlıklı sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. Hatta bizlerle 0850 304 4 604 numaralı hattımızdan veya sitemizdeki online uzman desteği bölümünden iletişim kurabilirsiniz. Sizleri nasıl tedavi olabileceğiniz konusunda detaylı olarak bilgilendirebiliriz


Konu: Erken Boşalma

Soru: Son iki senedir erken boşalma sorunu yaşıyorum. Önceden böyle bir problemim yoktu. Evlendikten sonra başladı ve eşim penisimin boyunu da yetersiz buluyor. Penis büyütücü kullansammı? Ne tavsiye edersiniz?

Cevap: Merhabalar. Erken boşalma sorunu çeşitli sebeplere bağlı olarak oluşmaktadır. Tahminimizce sizin erken boşalma probleminiz eşinizin penisinizin boyunu beğenmemesine bağlı olarak gelişen özgüven kaybı neticesinde ortaya çıkmış. Elbette bu konuda bir cümle ile yorum yapmak doğru değil bu sebeple bizlerle iletişim kurabilirseniz sizden daha detaylı bilgi alarak uygun tedavi yöntemi için yönlendirme yapabiliriz.. İyi günler diliyorum.


Konu: Penis Büyütücü Ürünler

Soru: Sayın medikana yetklilileri. Allah biliyor ya bu penis boyu sorunundan neler çektiğimi. Neler neler denedim ne gergedanı kaldı ne kobrası bir sürü ilaç kullandım da fayda etmedi. Bunun bir aslı gerçeği var mı yoksa bizi kandırıyorlar mı? Sizden bu konuda bana bilgi vermenizi ve lütfen beni bu sorundan kurtarmanızı rica ediyorum. Saygılarımla efendim

Cevap: Merhabalar. Maalesef piyasada penis büyütücü adı altında çok sayıda işe yaramayan ürün bulunmaktadır. Sözettiğiniz markalar da zaten Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmış ürünler olup bunlarla ilgili haberleri internette rahatlıkla görebilirsiniz. Sorunu çözdüğünü garanti eden ürünlerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Ayrıca radyo ve televizyon reklamları ile satılan ürünleri de kesinlikle almayınız çünkü ilaç ve bitkisel gıda takviyelerine ilişkin satışlar Sağlık Bakanlığınca yasaklanmış olup RTÜK kararına rağmen hala bu eyleme devam ettikleri görülüyor. Bu sebeple bu tip ürünleri sadece eczanelerden almanızı tavsiye ederiz. Penis büyütücüler hakkında bildiğimiz her şeyi paylaştığımız sayfamızı burayı tıklayarak okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz çünkü zaten orada size küçük bir önerimiz de olacak.


Konu: Pediatrik Şuruplar

Soru: İnternette  Actisom şurup araştırırken sitenizde gördüm. Bu şurubu doktor uyku problemi olan bebeğim için verdi ancak eczanelerde bulamıyorum. Acaba sizden temin etmem mümkün müdür? Mümkünse gelip oradan mı almamız gerekiyor? Acil bilgi verebilirseniz çok sevinirim çünkü çocuğumda biz de perişan durumdayız artık uyumak istiyoruz.

Cevap: Merhabalar. Evet, bebeğiniz için Actisom şurubu sitemizin online alışveriş bölümünden temin edebilirsiniz. Aynı zamanda aynı grupta olan Actitrans, multivitamin Fenuvit ve Unadix 5 isimli organik şurupları da bulabileceksiniz. Ürünün siparişiniz vermeniz yeterli, teslimatlar adresinize kargo ile yapılmaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

 

 

 

 

 

 

Uyarı: Bu sayfada bulunan bilgiler kendi doktorunuzun tavsiyeleri yerine geçmez.

Sağlık sorunlarınız hakkında her zaman doktorunuza danışmalısınız.

 
 

 

Bu sitede Mplus E-ticaret yazılımları kullanılmaktadır.